Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Su Kapasitesi:
1.2 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Braun KF 5120 Kahve Makinesi Fiyatları

Braun Id Collection Kf5120bk Filtre Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: Yesilyurtgroup

4.521,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4521.70
Braun KF5120WH Id Collectıon Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

4.552,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 4552.13
Braun KF5120BK Id Collectıon Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: elektronikmarketimm | 3 yorum

4.980,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 4980.39
Braun KF5120BK Id Collectıon Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: EREN PAZARLAMA | 3 yorum

5.026,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 5026.09
Braun ID Collection Filtre Kahve Makinesi KF5120BK

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 6009
Braun Id Collection Filtre Kahve Makinesi Kf5120Wh

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

6.025,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 6025.23
Braun Id Collectıon Filtre Kahve Makinesi Kf5120bk

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

6.034,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 6034.29
Braun ID Collection KF5120WH Filtre Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: Zeta

6.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 6040.00
Braun ID Collection KF5120WH Filtre Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: braun

6.342,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 6342.35
KF5120WH ID Collection Filtre Kahve Makinesi 6.342,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6352.35
Braun Id Collection Filtre Kahve Makinesi Kf5120wh 6.342,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6342.35
KF5120BK ID Collection Filtre Kahve Makinesi 6.351,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 6361.88
Braun Id Collection Filtre Kf5120bk 6.351,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6351.88

Braun KF 5120 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun KF 5120 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Kahve Öğütücü Yok
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Su Tankı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Kaymaz Tutamak Programlanabilr Fincan Hacmi Zamanlayıcı

TASARIM

Braun KF 5120 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.