Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
400 ml
Kablosuz Kullanım:
Yok

Conti CKC-321 Crazy Kahve Makinesi Fiyatları

Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve inox

Satıcı: aliteknomarket

508,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 508.65
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit – 1000W Türk Kahvesi Makinesi, Paslanmaz Çelik Gövde, Gizli Rezistans, 5 Fincan / 400 ml, Susuz Çalışma Emniyetli (R.Gold)

Satıcı: Electronika-AC

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 709
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit – 1000W Türk Kahvesi Makinesi, Paslanmaz Çelik Gövde, Gizli Rezistans, 5 Fincan / 400 ml, Susuz Çalışma Emniyetli (Antrasit)

Satıcı: Electronika-AC

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 709
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Kahve Makinesi Rose Gold

Satıcı: ARYA DTM

835,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 835.12
Conti Ckc-321 Crazy Elektrikli Kahve Makinesi Rose Gold

Satıcı: ARYADTM

839,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 839.90
CONTİ CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Rose Gold

Satıcı: ARYA DTM

854,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 854.10
Conti Ckc-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit

Satıcı: Digicomshop

928,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 928.40
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Rose Gold

Satıcı: ARYA DTM

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 949.00
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Kahve Makinesi Rose Gold

Satıcı: ARYA DTM

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 949.00
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit

Satıcı: Digicomshop | 3 yorum

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1049.00
CONTİ CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit

Satıcı: Digicomshoop

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1049.00
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Antrasit

Satıcı: Digicomshop

1.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1059
Conti CKC-321 Crazy Elektrikli Çelik Cezve Rose Gold

Satıcı: Digicomshop

1.124,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1134

Conti CKC-321 Crazy Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Conti CKC-321 Crazy Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu Paslanmaz Çelik Cezve

TASARIM

• Renk Seçenekleri Antrasit Inox Pembe
• Kablosuz Kullanım Yok
• 360° Döner Taban Yok

Conti CKC-321 Crazy Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.