CVS DN 19806 Kahve Makinesi

Cihaz Tipi:
Güç:
700 W
Su Kapasitesi:
350 ml
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Yok

CVS DN 19806 Kahve Makinesi Fiyatları

Cvs Dn 1902 Kumru Elektrikli Cezve

Satıcı: Smallman

551,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 551.50
CVS DN 19806 Coffee Master 2 Fincan Kapasiteli 350 ml Filtre Kahve Makinesi – ABS Plastik Gövde, Enerji Tasarruflu

Satıcı: Koza Gift | 175 yorum

629,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 629.30
CVS DN 19806 Coffee Master 2 Fincan Kapasiteli 350 ml Filtre Kahve Makinesi – ABS Plastik Gövde, Enerji Tasarruflu

Satıcı: toptanampul | 175 yorum

670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 670.00
CVS Dn 19806 Coffee Master-kupa Bardak Hediyeli Dn-19806

Satıcı: KOZAOUTLET

810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 810.00
CVS Dn 19806 Coffee Master-kupa Bardak Hediyeli Dn-19806

Satıcı: toptanampul

820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 820.00
Cvs Orginal Dn 19806 Coffee Master-Kupa Bardak Hediyeli Dn-19806

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

878,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 878.80
Cvs Dn 19806 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: MUTFAK SULTANI HOME

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1100.00
Cvs Dn-19806 Cofee Master Pors. Filtre Kahve Makinesi -50

Satıcı: MUTFAK SULTANI HOME

1.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1188.00
CVS DN 19806 COFFEE MASTER-KUPA BARDAK HEDİYELİ

Satıcı: MUTFAKSULTANI

1.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1288.00

CVS DN 19806 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

CVS DN 19806 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Kahve Öğütücü Yok
• Diğer Özellikler Sıcak Tutma Çıkarılabilir Filtre Kaymaz Taban Porselen Kupa Yıkanabilir Filtre

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Cam Hazne Yok
• Kablosuz Kullanım Var

CVS DN 19806 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.