Cihaz Tipi:
Güç:
1500 W
Su Kapasitesi:
1.2 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

DeLonghi Combi BCO431.S Kahve Makinesi Fiyatları

De'Longhi Combi Espresso ve Filtre Kahve Makinesi BCO431.S

Satıcı: AKKOÇMAKİNA

13.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 13890
DELONGHİ Bco431.S Combı Barista Tipi Kahve Makinesi

Satıcı: AkkoçMakina

13.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 13880.00
Delonghi BCO431.S Combi Kahve Makinesi gri-siyah

Satıcı: akkocmakina

14.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 14469.00
Delonghi Bco431.s Combi Barista Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Akkoçmakina

14.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 14479.00
Delonghi Bco431.S Combı Barista Tipi Kahve Makinesi

Satıcı: AkkoçMakina

15.013,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 15013.44
Delonghi Bco431.S Combı Barista Tipi Kahve Makinesi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

16.570,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 16570.93
Delonghi Bco431.S Combı Barista Tipi Kahve Makinesi

Satıcı: Gallery Crystal

16.757,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 16757.12
DELONGHİ Bco431.S Combı Barista Tipi Kahve Makinesi

Satıcı: Gallery Crystal

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 16999.00
Delonghi BCO431.S Combi Kahve Makinesi gri-siyah

Satıcı: mucizefarkı

28.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 28600.00
AyrStore De'longhi Combi Espresso ve Filtre Kahve Makinesi BCO431.S

Satıcı: AYRSTORE

74.223,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 74223.45

DeLonghi Combi BCO431.S Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

DeLonghi Combi BCO431.S Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Yok
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Buhar Ayarı Cappuccino Yapabilme Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Kolay Temizleme LCD Ekran Ölçü Kaşığı Pod Haznesi Sıcaklık Ayarı Yıkanabilir Cam Karaf Zamanlayıcı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var

DeLonghi Combi BCO431.S Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.