Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W

DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85 Kahve Makinesi Fiyatları

Delonghi Primadonna Elite ECAM 650.85.MS Kahve Makinesi Inox inox

Satıcı: akkocmakina

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 64999.00
DELONGHİ PRIMADONNA ELITE Çekirdekten Fincana Kahve Makinesi ECAM 650.85.MS

Satıcı: AkkoçMakina

65.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 65000.00
Delonghi Primadonna Elite ECAM650.85.MS Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: AkkoçMakina

67.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 67200.00
DeLonghi Primadonna Elite ECAM 650.85.MS 1450 W Kahve Makinesi Metal Renkli Americano İçecek Tipi

Satıcı: AkkoçMakina | 21 yorum

69.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 69300.00
Delonghi Primadonna Elite ECAM650.85.MS Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: AhideNal

69.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 69520.00
DELONGHI PRİMADONNA ELİTE EXPERİENCE TAM OTOMATİK KAHVE MAKİNESİ 71.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 71909.00
DeLonghi Primadonna Elite ECAM 650.85.MS 1450 W Kahve Makinesi Metal Renkli Americano İçecek Tipi

Satıcı: Ahidenal | 21 yorum

75.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 75599.10
Delonghi Primadonna Elite ECAM 650.85.MS Kahve Makinesi Inox inox

Satıcı: ahidenal

78.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 78000.00
DELONGHİ PRIMADONNA ELITE Çekirdekten Fincana Kahve Makinesi ECAM 650.85.MS

Satıcı: Delonghi Türkiye

79.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 79900.00
Delonghi Primadonna Elite, 650.85.ms Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi| 79.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 79900.00

DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Yok
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Dokunmatik Kontrol Paneli Kişiselleştirme Özelliği LCD Ekran Mobil Uygulama Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Ağırlık 12.5 kg

DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.