Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W

DeLonghi Rivelia EXAM440.55 Kahve Makinesi Fiyatları

Delonghi Rivelia EXAM440.55.G 1450 W Tam Otomatik Espresso Makinesi gri

Satıcı: akkocmakina

36.848,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 36848.01
De'Longhi Rivelia Kahve Makinesi EXAM440.55.B

Satıcı: Delonghi Türkiye

39.652,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 39662.61
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.W, Tam Otomatik LatteCrema Kahve Makinesi, Otomatik Süt Köpürtücü, Kompakt Boyut, Fasulyeden Bardağa Kahve Makinesi, 16 Tarif Renkli Dokunmatik Ekran, Kutup Beyazı

Satıcı: Delonghi Türkiye

39.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 39859
Delonghi Rivelia Serisi EXAM440.55.W Tam Otomatik Kahve Makinesi - Beyaz

Satıcı: Delonghi Türkiye | 80 yorum

39.899,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 39899.97
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

39.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 39909.99
DELONGHİ Rivelia EXAM440.55.BG Tam Otomatik Kahve Makinesi

Satıcı: English Home

39.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 39899.99
DELONGHİ Rivelia, EXAM440.55.G Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Satıcı: AkkoçMakina

39.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 39900.00
DeLonghi Rivelia Kahve Makinesi EXAM440.55.B

Satıcı: Delonghi Türkiye | 22 yorum

39.998,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 39998.97
Delonghi Rivelia Exam440.55.W Facm Tam Otomatik Espresso Makinesi Beyaz

Satıcı: Pandora Ticaret

41.159,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 41159.02
Delonghi Rivelia Exam440.55.G Facm Tam Otomatik Espresso Makinesi Gri

Satıcı: AkkoçMakina

41.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 41280.00
Delonghi Rivelia Exam440.55.W Facm Tam Otomatik Espresso Makinesi Beyaz 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 43999.00
Delonghi Rivelia Exam440.55.w Facm Otomatik Kahve Makinesi Beyaz 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 43999.00
Delonghi Rivelia EXAM440.55.W Beyaz Tam Otomatik Espresso Makinesi 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 43999.00
Delonghi Rivelia EXAM440.55.W Tam Otomatik Kahve Makinesi gumus-siyah

Satıcı: delonghi

44.333,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 44333.30
Delonghi Rivelia, Exam440.55.w Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 44.333,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 44333.30
Delonghi Rivelia, Exam440.55.b Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi 45.554,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 45554.40
Rivelia EXAM440.55.W Tam Otomatik Kahve Makinesi 52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

17 52010
Rivelia EXAM440.55.B Tam Otomatik Kahve Makinesi 52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

18 52010

DeLonghi Rivelia EXAM440.55 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

DeLonghi Rivelia EXAM440.55 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 250 gr
• Su Filtre Sistemi Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Dokunmatik Kontrol Paneli Kişiselleştirme Özelliği LatteCrema Sistem LCD Ekran Öğütme Ayarı Süt Haznesi Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bej Siyah
• Ağırlık 9.7 kg

DeLonghi Rivelia EXAM440.55 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.