Cihaz Tipi:
Güç:
1600 W
Su Kapasitesi:
1.2 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Dexart MD-5201T BrewMaster Kahve Makinesi Fiyatları

Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi, Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

6.372,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 6382.09
Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Jades Home

6.159,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 6159.12
Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Magic Home

6.159,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 6159.12
Dexart Brewmaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi - Inox

Satıcı: Premium Sepet | 1 yorum

6.397,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 6397.09
Dexart Brewmaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi - Inox

Satıcı: PapatyaEv | 1 yorum

6.397,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 6397.09
Dexart Brew Master High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LTD ŞTİ

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6999.00
Dexart Brew Master High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Makroreyon

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6999.00
Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Makroreyon

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6999.00
Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Gallery Crystal

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 6999.00
Dexart MD-5201T BrewMaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: ERNSHOP

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 9999.00
Dexart Brewmaster High Temperature Filtre Kahve Makinesi 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 9999.00

Dexart MD-5201T BrewMaster Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Dexart MD-5201T BrewMaster Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Filtre Kağıdı İle Kullanım Hızlı Demleme Kaymaz Taban LED Ekran Zamanlayıcı

TASARIM

• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Ağırlık 2.6 kg

Dexart MD-5201T BrewMaster Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.