Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1.375 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Electrolux E5CM1-6ST Kahve Makinesi Fiyatları

Electrolux Create 5 E5CM1-6ST Aroma ve Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 3799.00
Electrolux Create 5 E5CM1-6ST Filtre Kahve Makinesi 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 3999.00
Electrolux E5CM1-6ST Zaman ve Aroma Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: NurMobilya34 | 149 yorum

4.409,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4409.10
Electrolux E5CM1-6ST Create 5 Filtre Kahve Makinesi inox

Satıcı: Western-Pacific

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 4649.00
Electrolux E5CM1-6ST Zaman ve Aroma Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: MAGNUM | 149 yorum

5.399,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 5399.91
Electrolux E5CM1-6ST Create 5 Filtre Kahve Makinesi inox

Satıcı: fullev

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 6049.00
Electrolux E5cm1-6St Create 5 1000 W Aroma Ve Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

6.636,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6636.60
Electrolux E5cm1-6st Create 5 1000 W Aroma Ve Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: UZUNKAYA MAĞAZACILIK

6.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6869.00
Electrolux E5cm1-6St Create 5 1000 W Aroma Ve Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7079.10

Electrolux E5CM1-6ST Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux E5CM1-6ST Kahve Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
1000 W
1.375 litre
Var

Electrolux E5CM1-6ST Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Su Filtre Sistemi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Aromatik Sistem Çıkarılabilir Filtre Dijital Saat Kaymaz Taban LED Ekran Zamanlayıcı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Ağırlık 2.9 kg

Electrolux E5CM1-6ST Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.