Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W
Su Kapasitesi:
1 litre

Electrolux E6EC1-6ST Kahve Makinesi Fiyatları

Electrolux E6EC1-6ST Explorer 6 Espresso Cappuccino Makinesi Paslanmaz Çelik,Süt Köpürtücülü,1250W

Satıcı: Techmarketim | 15 yorum

6.929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 6929.10
Electrolux E6EC1-6ST Explorer 6 Espresso Makinesi Paslanmaz Çelik, Isı Kontrol Teknolojisi, Süt Köpürtücülü

Satıcı: Techmarketim

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6799.00
Electrolux E6EC1-6ST Explorer 6 Espresso Cappuccino Makinesi Paslanmaz Çelik,Süt Köpürtücülü,1250W

Satıcı: pandorra teknoloji | 15 yorum

7.523,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7523.10
Electrolux E6EC1-6ST Explorer 6 Espresso Makinesi Paslanmaz Çelik, Isı Kontrol Teknolojisi, Süt Köpürtücülü

Satıcı: Yön AVM

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7599.00
Electrolux E6Ec1-6St Explore 6 Espresso Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7839.02
Electrolux E6ec1-6St Explore 6 Espresso Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

7.964,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 7964.10
Electrolux E6ec1-6st Explore 6 Espresso Makinesi

Satıcı: SİZİN REYON

8.359,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 8369.05
Electrolux E6EC1-6ST Explore 6 Espresso Makinesi

Satıcı: Sizin Reyon

8.447,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 8447.04
Electrolux E6ec16st Espresso Cappuccino Makinesi 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8799.00
Electrolux E6EC1-6ST Explore 6 Espresso Makinesi

Satıcı: Doppio

11.039,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 11039.04

Electrolux E6EC1-6ST Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux E6EC1-6ST Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Yok
• Su Filtre Sistemi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Bardak Isıtıcı Buhar Fonksiyonu Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Dokunmatik Kontrol Paneli Işıklı Açma/Kapama Tuşu Ölçü Kaşığı Pod Haznesi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kablo Saklama Var
• Ağırlık 5.48 kg

Electrolux E6EC1-6ST Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.