Cihaz Tipi:
Güç:
735 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1 litre
Kablosuz Kullanım:
Var

Fakir Kaave Uno Pro Kahve Makinesi Fiyatları

Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi kahverengi

Satıcı: idealpasajj

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3299.00
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi kahverengi

Satıcı: ozigo

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3299.00
Fakir Kaave Uno Pro Kahverengi Türk Kahve Makinesi

Satıcı: ScHitec Türkiye

3.431,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 3431.12
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi Otomatik Su Dolum Hazneli 1Lt Kahverengi

Satıcı: Schitec

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3559.10
Fakir Kaave Uno Pro Kahverengi Türk Kahve Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

3.783,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3783.12
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahvesi Makinesi, 735W, 4 Fincan Kapasite, 1 L Hazne, 32.5 x 24 x 29 cm, Kahve

Satıcı: Schitec

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3909
Fakir Kaave Uno Pro Kahverengi Türk Kahve Makinesi

Satıcı: ScHitec Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3899.00
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi Otomatik Su Dolum Hazneli 1lt Kahverengi

Satıcı: Schitec Türkiye

3.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 3909
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahvesi Makinesi - Beyaz

Satıcı: Fakir Türkiye | 121 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4399.00
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi Beyaz

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4399.00
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi

Satıcı: İdeal Pasaj

4.416,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4416.00
Fakir Kaave Uno Pro Kahverengi Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Favora Home

4.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 4499.90
Fakir Kaave Uno Pro Kahve Makinesi - Kahve - Kahverengi

Satıcı: Favora Home | 121 yorum

4.504,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4504.38
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahvesi Makinesi Kahve

Satıcı: Favora Home

5.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 5239.00
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi, 735W, 4 Fincan Kapasite, 1 L Hazne, 32.5 x 24 x 29 cm, Violet

Satıcı: Amazon.com.tr

5.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 5554
Fakir Kaave Uno Pro Türk Kahve Makinesi, 735W, 4 Fincan Kapasite, 1 L Hazne, 32.5 x 24 x 29 cm, Antrasit

Satıcı: Amazon.com.tr

7.078,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 7088.87
Kaave Uno Pro Violet Türk Kahvesi Makinesi 10.822,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 10832.35
Kaave Uno Pro Kahverengi Türk Kahvesi Makinesi 10.822,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

18 10832.35

Fakir Kaave Uno Pro Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Kaave Uno Pro Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Su Tankı Dijital Kontrol Paneli Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu LED Gösterge Ölçü Kaşığı Su Bağlantısı

TASARIM

Fakir Kaave Uno Pro Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.