Cihaz Tipi:
Güç:
750 W
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Var

Fantom KS 1000 Kahve Makinesi Fiyatları

Fantom KS1000 Siyah Kahve Saati Türk Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Sağ - Sol El Uyumlu

Satıcı: Ceylins | 8 yorum

1.179,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1179.06
Fantom Kahve Saati Ks 1000 - Siyah

Satıcı: ON8

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1199.00
Fantom Kahve Saati Ks 1000 - Siyah

Satıcı: BULUTTABUL

1.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1229.00
Fantom KS1000 Kahverengi Kahve Saati Türk Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Sağ - Sol El Uyumlu

Satıcı: Trend Bilimum | 1 yorum

1.360,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1360.95
Fantom Ks1000 Kahverengi Kahve Saati Türk Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Sağ - Sol El Uyumlu

Satıcı: Etinova

1.495,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1495.70
Fantom KS1000 Kahverengi Kahve Saati Türk Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Sağ - Sol El Uyumlu

Satıcı: ETİNOVA

1.500,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1500.80
Fantom KS1000 Turkuaz Kahve Saati Türk Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Sağ - Sol El Uyumlu

Satıcı: ETİNOVA

1.500,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1500.80
Kahve Saati Ks 1000 - Siyah

Satıcı: BuluttaBul

1.503,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1503.60
Fantom Kahve Saati KS 1000 Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: turuncuelma43

1.556,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1556.91
Fantom Kahve Saati KS 1000 Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: kelepir-market

1.566,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 1566.55
Fantom Kahve Saati KS 1000 Siyah - Bakır

Satıcı: Elis Concept

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2250.00
Fantom Kahve Saati KS 1000 Siyah - Bakır

Satıcı: Elis Concept

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 2250.00

Fantom KS 1000 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Fantom KS 1000 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans LED Işık Uyarı Sistemi Ölçü Kaşığı Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Fantom KS 1000 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.