Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W
Su Kapasitesi:
600 ml

Fantom Mixpresso KS 1450 Kahve Makinesi Fiyatları

Fantom Mixpresso Ks 1450 Kahve Hediyeli Değildir. (Görsel Temsilidir.)

Satıcı: On8

3.740,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3740.10
Fantom Mixpresso Ks 1450 Gri Kahve Hediyeli Değildir. (Görsel Temsilidir.)

Satıcı: On8

3.826,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3826.10
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Espresso Makinesi Antrasit

Satıcı: BULUTTABUL

3.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3896.00
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Espresso Makinesi Kırmızı

Satıcı: BULUTTABUL

3.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3974.00
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Espresso Makinesi Kırmızı

Satıcı: Elis Concept | 3 yorum

4.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4580.00
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Espresso Makinesi Kırmızı

Satıcı: Rossel Premium | 3 yorum

4.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4595.00
Fantom Mixpresso KS 1450 Otomatik Kapsüllü Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: Lemmoni

4.619,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 4619.12
Fantom Mixpresso Ks 1450 Espresso Kahve Makinesi (Siyah) 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 4999.00
FANTOM Mixpresso KS 1450 Kapsüllü Kahve Makinesi Gri 60 Adet Kapsül Kahve Hediyeli Kahve makinası (Siyah)

Satıcı: iSmart

5.823,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 5823.10
FANTOM Mixpresso KS 1450 Kapsüllü Kahve Makinesi Gri 60 Adet Kapsül Kahve Hediyeli Kahve makinası (Krom)

Satıcı: iSmart

5.823,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 5833.1
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Mısscoffee Hediyeli Kutu Kırmızı

Satıcı: BULUTTABUL

6.174,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 6174.05
Fantom Mıxpresso Ks 1450 Mısscoffee Hediyeli Kutu Antrasit

Satıcı: BULUTTABUL

6.174,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 6174.05

Fantom Mixpresso KS 1450 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Fantom Mixpresso KS 1450 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Kahve Öğütücü Yok
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Bardak Boyutu Seçimi Çıkarılabilir Su Tankı Dolce Gusto İle Uyumlu Kolay Temizleme Nespresso İle Uyumlu Ölçü Kaşığı Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Fantom Mixpresso KS 1450 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.