Cihaz Tipi:
Güç:
480 W
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Yok

Felix FL397 Jet Kahve Makinesi Fiyatları

Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi, 5 Fincan Kapasiteli, Taşma Önleyici Sistem, Bol Köpüklü Kahve - Siyah

Satıcı: Arzum | 34 yorum

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1449.00
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi, 5 Fincan Kapasiteli, Taşma Önleyici Sistem, Bol Köpüklü Kahve

Satıcı: Arzum

1.435,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1435.40
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Taşma Önleyici Sistem Bol Köpüklü Kahve siyah

Satıcı: Arzum

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1449.00
Felix Jet | Türk Kahvesi Makinesi - Siyah | FL397-0100

Satıcı: Arzum

1.503,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1503.91
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi, 5 Fincan Kapasiteli, Taşma Önleyici Sistem, Bol Köpüklü Kahve - Siyah

Satıcı: HerKeseye | 34 yorum

1.719,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1719.86
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: MEGAMALL

1.723,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1723.82
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi, 5 Fincan Kapasiteli, Taşma Önleyici Sistem, Bol Köpüklü Kahve

Satıcı: Trendhomes

1.800,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1800.51
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: Pandora Ticaret

1.807,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1807.12
Felix Jet | Türk Kahvesi Makinesi - Siyah | FL397-0100

Satıcı: TeknoEvde

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1899.05
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahvesi Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Taşma Önleyici Sistem Bol Köpüklü Kahve siyah

Satıcı: teknoevde

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 1999.00
Arzum FL397 Felix Jet Türk Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: Mobiloom

2.478,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 2478.26

Felix FL397 Jet Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Felix FL397 Jet Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Ölçü Kaşığı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablosuz Kullanım Yok
• 360° Döner Taban Yok

Felix FL397 Jet Kahve Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Kahve Makinaları

Felix FL397 Jet Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.