Cihaz Tipi:
Güç:
1350 W

Grundig KSM 5330 Kahve Makinesi Fiyatları

Grundig KSM 5330 Espresso Makinesi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 5.249,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 5249.25
Grundig KSM 5330 Delisia Yarı Otomatik Espresso Makinesi 1350 W Espresso İçecek Türü

Satıcı: Buevin | 129 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 6999.00
Grundig KSM 5330 Delisia Coffee Entegre Süt Hazneli Yarı Otomatik Espresso Makinesi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 6999.00
Grundig Ksm 5330 Delisia Coffee Entegre Süt Hazneli Yarı Otomatik Espresso Makinesi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 6999.00
Grundig KSM 5330 Espresso Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7000.00
Grundig KSM 5330 Delisia Coffee Yarı Otomatik Süt Hazneli Espresso Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 7000.00
Grundig KSM 5330 Delisia Yarı Otomatik Espresso Makinesi 1350 W Espresso İçecek Türü

Satıcı: pandorra teknoloji | 129 yorum

7.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 7019.10
Grundig KSM 5330 Espresso Makinesi siyah

Satıcı: çeyizmağazası

7.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7274.00
Grundig KSM 5330 Delisia Coffee Yarı Otomatik Süt Hazneli Espresso Makinesi

Satıcı: BUEVİN

7.349,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 7349.03
Grundig KSM 5330 Entegre Süt Hazneli Yari Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

7.917,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 7917.36
Grundig KSM 5330 Delisia Coffee Yarı Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

7.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 7920.00
Grundig KSM 5330 Delisia Coffee Yarı Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 8999.00

Grundig KSM 5330 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig KSM 5330 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Yok
• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Bardak Isıtıcı Buhar Fonksiyonu Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli Hızlı Isınma Pod Haznesi Süt Haznesi

TASARIM

Grundig KSM 5330 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.