Cihaz Tipi:
Güç:
1100 W
Su Kapasitesi:
1.5 litre

Grundig TCM 7061 D Kahve Makinesi Fiyatları

Grundig TCM 7061 D İkili Çelik Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: Fixon

7.109,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 7109.52
Grundig TCM7061D Türk Kahve Makinesi

9 yorum

7.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 7239.00
Grundig TCM 7061 D İkili Türk Kahvesi Makinesi 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 7499.00
Grundig TCM 7061 D 1100W İkili Çelik Türk Kahve Makinesi Siyah 7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 7699.00
Grundig TCM 7061 D Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7699.00
Grundig TCM 7061 D Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

7.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7700.00
Grundig TCM 7061 Duo Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

7.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 7700.00
Grundig TCM 7061 Duo Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: VEYİSOĞLU

7.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 7849.10
Grundig Tcm 7061 D Türk Kahvesi Makinesi - Gri - Siyah

Satıcı: IMC HOME | 42 yorum

7.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 7865.00
Grundig Tcm 7061 D Türk Kahvesi Makinesi - Gri - Siyah

Satıcı: Veyisoğlu | 42 yorum

8.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 8099.10
Grundig TCM 7061 D İkili Çelik Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

8.244,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 8244.03
Grundig TCM 7061 D İkili Çelik Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: Alse Home

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 8500.00
Grundig TCM 7061 D İkili Çelik Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: Teknosa

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 8599.00
Grundig Tcm 7061 D Türk Kahve Makinesi 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8599.00
GRUNDIG TCM 7061 D İKİLİ TÜRK KAHVEİ MAK.

Satıcı: Salmanlı

9.099,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 9099.09
Grundig Tcm 7061 İki Cezveli Türk Kahve Makinesi

Satıcı: züccaciyecim

9.622,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 9622.95

Grundig TCM 7061 D Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig TCM 7061 D Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Çıkarılabilir Su Tankı İndüksiyon Teknolojisi Işıklı Açma/Kapama Tuşu Ölçü Kaşığı Paslanmaz Çelik Cezve Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 4.2 kg

Grundig TCM 7061 D Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.