Cihaz Tipi:
Güç:
700 W
Su Kapasitesi:
350 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Haier HMB5A 011 Kahve Makinesi Fiyatları

Haier I-Master Series 5 HMB5A 011 Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Ceramic Concept

2.632,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 2632.08
Haier HMB5A 011 700 W 350 ML Kapasiteli Türk Kahvesi ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi - Siyah - Gri

Satıcı: Mutoo | 3 yorum

2.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2991.00
Haier 700 W 350 ML Kapasiteli Türk Kahvesi ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi

Satıcı: CERAMICCONCEPT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3000.00
Haier I-Master Series 5 HMB5A 011 Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Aşkın Ticaret

3.959,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 3959.12
Haier HMB5A 011 700 W 350 ML Kapasiteli Türk Kahvesi ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi - Siyah - Gri

Satıcı: ÇAKIR HOME | 3 yorum

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4900.00
Haier Hmb5a 011 Türk Kahvesi Ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

5.251,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5251.00
Haier Hmb5a 011 700 W 350 Ml Kapasiteli Türk Kahvesi Ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi

Satıcı: Cepekspress

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5339.10
Haier HMB5A 011 Türk Kahvesi ve Çok Fonksiyonlu Içecek Makinesi

Satıcı: TEKNOTEK

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 5390.00
Haier 700 W 350 ML Kapasiteli Türk Kahvesi ve Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi

Satıcı: TEKNOVA BEYAZ EŞYA ve ELEKTRONİK

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5500.00
Haier HMB5A 011 Çok Fonksiyonlu İçecek Makinesi

Satıcı: Cepekspress

5.639,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 5639.07

Haier HMB5A 011 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Haier HMB5A 011 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu Karıştırıcılı Cezve Kolay Temizleme LED Işık Uyarı Sistemi Ölçü Kaşığı Paslanmaz Çelik Filtre Tek Tuşla Kontrol Yıkanabilir Cezve

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablosuz Kullanım Var
• 360° Döner Taban Yok

Haier HMB5A 011 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.