Cihaz Tipi:
Güç:
535 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Homend Pottoman Milk in Kahve Makinesi Fiyatları

Homend Vintage Pottoman Milk In 1876H Sütlü Türk Kahve Makinesi Yeşil

Satıcı: SEZER AVM | 133 yorum

1.827,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1827.09
HOMEND Türk Kahve Makinesi Siyah Silver

Satıcı: ÖMÜR BİLLURİYE

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1999.00
Homend Pottoman Milk In 1881H Türk Kahve Makinesi Siyah Silver 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1999.00
Homend Pottoman Milk In 1873h Sütlü Türk Kahve Makinesi Siyah Metal

Satıcı: TeknoEvde

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2045.07
Homend Pottoman Milk In 1881H Türk Kahve Makinesi Siyah Silver 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2009
Homend Pottoman Milk In 1877H Bej Otomatik Kahve Makinesi 5 Fincan Kapasitesi ve Taşma Emniyeti

Satıcı: LOT | 133 yorum

2.102,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2102.20
Homend Pottoman Milk In 1870H Sütlü Türk Kahve Makinesi gold-krem

Satıcı: TuruncuElma

2.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2274.00
Homend Pottoman Milk In 1881H Türk Kahve Makinesi Gri - Siyah

Satıcı: VEYİSOĞLU

2.323,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2323.10
Homend Pottoman Milk In 1873h Sütlü Türk Kahve Makinesi Siyah Metal

Satıcı: ESMEL AVM

2.375,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 2375.12
HOMEND Türk Kahve Makinesi Siyah Silver

Satıcı: ÇÖZÜMEV

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2400.00
Homend Pottoman Milk In 1881H Türk Kahve Makinesi gri-siyah

Satıcı: VEYİSOĞLU

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2429.10
Homend Pottoman Milk In 1873H Sütlü Türk Kahve Makinesi Siyah Metal

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

2.564,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2564.10

Homend Pottoman Milk in Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Pottoman Milk in Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Kaymaz Tutamak Közde Pişirme Fonksiyonu Ölçü Kaşığı Yıkanabilir Cezve

TASARIM

Homend Pottoman Milk in Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.