Cihaz Tipi:
Güç:
535 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Homend Pottoman Kahve Makinesi Fiyatları

Homend Pottoman 1830H Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi - Garantili Outlet/2.El Fiyatı 1.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1190.00
Homend Pottoman 1840H Türk Kahve Makinesi, Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

1.437,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 1447.97
Homend Pottoman 1840h Türk Kahve Makinesi Siyah

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

1.500,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1500.05
Homend Pottoman 1831h Kırmızı Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.518,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 1528.02
Homend Pottoman 1831H 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Türk Kahve Makinesi Kırmızı

Satıcı: Pandora Ticaret

1.518,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1518.02
Homend Pottoman 1831H 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Türk Kahve Makinesi kirmizi

Satıcı: kupavalesi

1.592,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1592.50
Homend Pottoman 1840h Türk Kahve Makinesi - Siyah

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 374 yorum

1.598,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1598.59
Homend Pottoman 1843H 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: alltrend

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1599.00
Homend Pottoman 1840h Türk Kahve Makinesi - Siyah

Satıcı: Akıllıelma | 374 yorum

1.636,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1636.06
Homend Pottoman 1830h Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 1676
Homend Pottoman 1830H Türk Kahve Makinesi Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 1699.00
Homend Pottoman 1830H Türk Kahve Makinesi Bulut Kremi 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 1699.00
Homend Pottoman 1830H Türk Kahve Makinesi - Krem

Satıcı: MEDIAMARKT

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 1700.00
Homend Pottoman 1842H Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 1700.00
Homend Pottoman 1830h Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 1799.00
Homend Pottoman 1843H 5 Fincan Kapasiteli, Bol Köpüklü Türk Kahve Makinesi 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 1799.00
Homend Pottoman 1830H Türk Kahve Makinesi - Krem

Satıcı: ÖNDER AVM

1.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1819.09
Homend Pottoman 1840H Türk Kahve Makinesi Siyah 1.883,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1893.24
Pottoman 1843H Siyah Türk Kahve Makinesi 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 1909

Homend Pottoman Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Homend Pottoman Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Türk Kahvesi Makinesi
• Güç 535 W
• Kahve Tipi Toz Kahve
• Su Kapasitesi 300 ml
• Fincan Kapasitesi 5 Fincan
• İçecek Türleri Türk Kahvesi
• Otomatik Kapanma Var
• Ürün Kodları 1830H 1831H 1832H 1833H 1840H 1841H 1842H 1860H 1861H 1862H 1863H 1878H

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Kaymaz Tutamak Közde Pişirme Fonksiyonu Ölçü Kaşığı Yıkanabilir Cezve

TASARIM

Homend Pottoman Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.