Cihaz Tipi:
Güç:
700 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
400 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Jasper Avesta Premium Kahve Makinesi Fiyatları

Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde ve Normal Kahve Makinesi Gold - Gri

Satıcı: KAVRAN HOME | 39 yorum

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 495.00
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Türk Kahve Makinesi altin

Satıcı: turanhomeappliances

488,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 488.61
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde ve Normal Kahve Makinesi Gold - Gri

Satıcı: TURAN HOME | 39 yorum

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 495.00
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Ve Normal Kahve Makinesi Lüx

Satıcı: TURAN HOME

533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 533.10
JASPER Avesta PREMİUM ELEKTRİKLİ KÖZDE VE NORMAL KAHVE MAKİNESİ LÜX

Satıcı: TURAN HOME

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 599.00
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Türk Kahve Makinesi kirmizi

Satıcı: Medialand

609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 609.00
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Ve Normal Kahve Makinesi Gold

Satıcı: Evkolik

622,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 622.10
JASPER Avesta PREMİUM ELEKTRİKLİ KÖZDE VE NORMAL KAHVE MAKİNESİ LÜX

Satıcı: EVKOLİK

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 649.00
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Ve Normal Kahve Makinesi Gold

Satıcı: evkolik

664,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 664.05
Jasper Avesta Premium Elektrikli Közde Kahve Makinası Kırmızı

Satıcı: evkolik

664,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 664.05

Jasper Avesta Premium Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Jasper Avesta Premium Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu Közde Pişirme Fonksiyonu

TASARIM

Jasper Avesta Premium Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.