Cihaz Tipi:
Güç:
735 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi Fiyatları

Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi İmperial Red

Satıcı: Trendyol

3.563,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3563.67
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi kahverengi

Satıcı: drmstores

3.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3799.90
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Pearl White

Satıcı: Bystone

3.871,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 3871.12
Karaca Hatır Barista Cappuccino Ve Türk Kahve Makinesi İmperial Red

Satıcı: TeknoBox

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3899.00
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi antrasit

Satıcı: drmstores

3.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 3899.90
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi Antrasit

Satıcı: Amazon.com.tr

3.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3974.00
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi İmperial Red - Kırmızı

Satıcı: DRM STORES | 1209 yorum

3.975,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3975.90
Karaca Hatır Barista Türk Kahve Makinesi – 5 Fincan, Süt Köpürtme ve Sütlü İçecek Hazırlama Özellikli, Kolay Temizlenen Ceviz Kahverengi

Satıcı: DRM STORES | 11 yorum

3.975,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3975.90
Karaca Hatır Barista Cappuccino ve Türk Kahve Makinesi Pearl White

Satıcı: Trendyol

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3999.00
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Pearl White

Satıcı: Karaca

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 3999.00
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Space Gray

Satıcı: Karaca

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3999.00
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Pearl White

Satıcı: KARACA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 3999.00
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Space Gray 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 3999.00
Karaca Hatır Barista Latte ve Türk Kahve Makinesi Pearl White 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 3999.00
Karaca Hatır Barista Türk Kahve Makinesi Pearl White

Satıcı: Calperia

7.023,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 7023.40

Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Dahili Filtre Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu Kaymaz Taban Kolay Temizleme Közde Pişirme Fonksiyonu Ölçü Kaşığı Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.