Cihaz Tipi:
Güç:
735 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
300 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Karaca Hatır Hüps Quartz Kahve Makinesi Fiyatları

Karaca Hatır Hüps Quartz Sütlü Türk Kahve Makinesi Black Copper

Satıcı: benial

3.918,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 3918.04
Karaca Hatır Hüps Quartz 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Közde Türk Kahvesi, Sütlü Türk Kahvesi, Sütlü İçecek Hazırlama Makinesi beyaz

Satıcı: Zeta

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3990.00
Karaca Hatır Hüps Quartz Közde Türk Kahvesi, Sütlü Türk Kahvesi, Sütlü İçecek Hazırlama Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Black Copper

Satıcı: BENİAL

4.003,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4003.20
Karaca Hatır Hüps Quartz Közde Türk Kahvesi, Sütlü Türk Kahvesi, Sütlü İçecek Hazırlama Makinesi 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Black Copper - Siyah - Bakır

Satıcı: benial | 220 yorum

4.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4548.00
Karaca Hatır Hüps Quartz 5 Fincan Kapasiteli Bol Köpüklü Közde Türk Kahvesi, Sütlü Türk Kahvesi, Sütlü İçecek Hazırlama Makinesi black-copper

Satıcı: FFTEKNOLOJİ

4.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 4548.00
Karaca Hatır Hüps Quartz Türk Kahve Makinesi Iconic Beige

Satıcı: DM HOME

4.949,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4949.01
Karaca Hatır Hüps Quartz Türk Kahve Makinesi Galaxy Grey

Satıcı: Hira Teknoloji | 24 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4999.00

Karaca Hatır Hüps Quartz Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Karaca Hatır Hüps Quartz Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Kolay Temizleme Közde Pişirme Fonksiyonu LED Işık Uyarı Sistemi Ölçü Kaşığı Tek Tuşla Kontrol Yıkanabilir Cezve

TASARIM

Karaca Hatır Hüps Quartz Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.