Cihaz Tipi:
Güç:
500 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
500 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

King Cafielo K3101 Kahve Makinesi Fiyatları

King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: VeyarDuo | 1 yorum

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1690.00
King K3101 CAFİELO OTOMATİK TÜRK KAHVE MAKİNESİ

Satıcı: lergross

1.583,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1583.12
King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: King

1.611,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1611.90
King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: sPonton

1.684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1684.00
Kıng K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: liserons

1.690,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1690.10
King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: TuruncuElma

1.705,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1705.20
King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Turuncu Elma | 1 yorum

1.763,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1763.93
King K3101 Cafielo Otomatik Türk Kahve Makinesi

Satıcı: Turuncu Elma

1.859,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1859.90
King Cafielo Otomatik Türk Kahvesi Makinesi K3101

Satıcı: GOLD GLOBAL

2.756,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 2756.84
2 ADET King Cafielo Otomatik Türk Kahvesi Makinesi K3101

Satıcı: GOLD GLOBAL

5.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 5495.00

King Cafielo K3101 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

King Cafielo K3101 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu LED Işık Uyarı Sistemi Ölçü Kaşığı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Kablosuz Kullanım Var

King Cafielo K3101 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.