Cihaz Tipi:
Güç:
1450 W
Su Kapasitesi:
2.2 litre

KitchenAid KF7 5KES8557 Kahve Makinesi Fiyatları

KitchenAid KF7 5KES8557EBK Tam Otomatik Espresso Makinesi – Cast İron Black

Satıcı: ernshop

114.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 114399.12
KitchenAid KF7 5KES8557EBK Tam Otomatik Espresso Makinesi – Cast İron Black

Satıcı: Premium Sepet

127.399,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 127399.02
KitchenAid Tam Otomatik Espresso Makinesi KF7-5KES8557 (Brushed Stainless Steel)

Satıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 130009
KitchenAid Kf7 5Kes8557Ebk Tam Otomatik Espresso Makinesi – Cast İron Black

Satıcı: ernshop

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 130009
Kitchenaid KF7 5KES8557EJP Tam Otomatik Espresso Makinesi – Juniper

Satıcı: PremiumSepet

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 sn önce

5 130009
Kitchenaid Tam Otomatik Espresso Makinesi Kf7 - 5KES8557 - Gümüş

Satıcı: ENKA PLUS

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 129999.00
Kitchenaid Tam Otomatik Espresso Makinesi Kf7 - 5KES8557 - Gümüş

Satıcı: Premium Sepet

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 129999.00
KitchenAid KF7 5KES8557EBK Tam Otomatik Espresso Makinesi – Cast İron Black

Satıcı: Premium Sepet

129.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 129999.00
KF7 5KES8557 Juniper Tam Otomatik Espresso Makinesi 129.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 130009.01
KF7 5KES8557 Cast Iron Black Tam Otomatik Espresso Makinesi 129.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 130009.01
KitchenAid KF7 5KES8557EJP Tam Otomatik Espresso Makinesi-Juniper

Satıcı: Makroreyon

129.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 130009

KitchenAid KF7 5KES8557 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

KitchenAid KF7 5KES8557 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 270 gr
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bitkisel Süt Modu Buhar Fonksiyonu Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Dokunmatik Kontrol Paneli Süt Haznesi Termoblok

TASARIM

KitchenAid KF7 5KES8557 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.