Cihaz Tipi:
Güç:
800 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
400 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Lider LK-317 Foam Kahve Makinesi Fiyatları

Tercih Lider Foam LK-317 Elektrikli Cezve - Inox

Satıcı: Ürünpazarı | 31 yorum

625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 625.00
Lider Foam LK-317 Elektrikli Cezve - Inox

Satıcı: Ürünpazarı

625,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 625.50
Lider Lk-317 Foam Çelik Elektrikli Cezve

Satıcı: Ürünpazarı

632,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 632.72
Lider Foam Lk 317 Elektrikli Cezve

Satıcı: ÜrünPazarı

636,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 636.40
Lider LK-317 Foam Elektrikli Cezve inox

Satıcı: buyukarısoy

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 639.00
Lider Foam LK-317 Elektrikli Cezve-Inox

Satıcı: ürünpazarı

644,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 644.22
Lider Elektrikli Çelik Cezve Kahve Makinesi Lider Foam Lk 317

Satıcı: ÜRÜN PAZARI

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 650.00
Lider Lk 317 Foam Elektrikli Çelik Türk Kahve Makinası

Satıcı: ÜRÜN PAZARI

655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 655.00
Lider Foam LK-317 Elektrikli Cezve-Inox

Satıcı: ürünpazarı

644,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 654.22
Lider LK-317 Foam Elektrikli Cezve inox

Satıcı: Ürünpazarın

725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 725.00
Tercih Lider Foam LK-317 Elektrikli Cezve - Inox

Satıcı: tuğgülzüccaciye | 31 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 799.00

Lider LK-317 Foam Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Lider LK-317 Foam Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Paslanmaz Çelik Cezve

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kablosuz Kullanım Var
• 360° Döner Taban Var

Lider LK-317 Foam Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.