Cihaz Tipi:
Güç:
1400 W
Su Kapasitesi:
1.8 litre

Melitta CI Touch F630-101 Kahve Makinesi Fiyatları

Melitta Ci Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 44999.00
Melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 44999.00
Melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gri

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

52.799,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 52799.12
Melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gri

Satıcı: AhideNal

57.023,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 57023.12
Melitta CI Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş

Satıcı: Amazon.com.tr

57.199,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 57209.12
melitta Ci Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş

Satıcı: Ahidenal

57.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 57799.00
Melitta CI Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi

Satıcı: Ahidenal

57.819,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 57819.02
Melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş

Satıcı: Melitta | 3 yorum

59.149,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 59149.09
melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi

Satıcı: Ahidenal

59.734,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 59734.00
Melitta CI Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gri

Satıcı: Ahidenal | 3 yorum

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 64999.00
Melitta CI Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş

Satıcı: hakman

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 64999.00
Melitta Cı Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi Gümüş

Satıcı: Hakman

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 64999.00
CI Touch Gümüş Tam Otomatik Kahve Makinesi F630-111 64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 65009

Melitta CI Touch F630-101 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Melitta CI Touch F630-101 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Su Filtre Sistemi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Çıkarılabilir Demleme Ünitesi Dokunmatik Kontrol Paneli Kireç Temizleme Kişiselleştirme Özelliği LCD Ekran Sessiz Öğütme

TASARIM

Melitta CI Touch F630-101 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.