Cihaz Tipi:
Güç:
230 W
Su Kapasitesi:
700 ml

Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Fiyatları

Nespresso Pixie D62 Gümüş Kapsüllü Kahve Makinesi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.049,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8049.30
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,Gümüş

Satıcı: Gallery Crystal

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 9809.02
Nespresso Pixie Kahve Makinesi D62

Satıcı: Gallery Crystal

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 9799.02
Nespresso Pixie Kahve Makinesi D62

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 9799.02
Nespresso Pixie Kahve Makinesi, Gümüş

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10499.00
Nespresso D62 Pixie Kapsüllü Kahve Makinesi Mavi

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 10499.00
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,Mavi

Satıcı: depogunleri

10.499,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 10499.80
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi, Gümüş

Satıcı: Depogünleri

10.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 10619.10
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi, Gümüş

Satıcı: Depogünleri

10.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 10619.10
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,Mavi

Satıcı: BEROS

10.754,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 10754.58
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,mavi - Mavi

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri | 8 yorum

10.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 10799.10
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,mavi - Mavi

Satıcı: Depogünleri | 8 yorum

10.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 10799.10
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi,Mavi

Satıcı: Beros

10.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10950.00
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi gumus

Satıcı: Beros

10.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 10993.00
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Mavi

Satıcı: Beros

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

15 10999.00
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Mavi

Satıcı: Depogunleri

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

16 10999.00
Nespresso D62 Pixie Mavi Kahve Makinesi 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

17 10999.00
D62 Pixie Mavi Kapsüllü Kahve Makinesi 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 11009
D62 Pixie Gümüş Kahve Makinesi 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 11009
Nespresso D62 Pixie Kapsüllü Kahve Makinesi Mavi 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

20 11499.00
Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi gumus

Satıcı: Gürbüz-Ev-Aletleri

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

21 11499.00
Nespresso Pixie D62 Gümüş Kapsüllü Kahve Makinesi 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 11499.00
Nespresso Pixie Kapsüllü Kahve Makinesi Mavi 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

23 11499.00

Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Eko Mod Kapsül Toplama Haznesi LED Aydınlatmalı Açma/Kapama Tek Dokunuşla Kapsülden Fincana Kahve Alma Termoblok

TASARIM

Nespresso D62 Pixie Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.