Cihaz Tipi:
Güç:
1400 W
Su Kapasitesi:
1 litre

Nespresso F121 Lattissima One Kahve Makinesi Fiyatları

Nespresso F121 One Lattissima Black Kaps (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 11.199,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 11199.30
Nespresso F121 Lattissima One Black Kahve Makinesi

Satıcı: Soyturkavm

12.618,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12618.60
Nespresso F121 Lattissima One Kapsüllü Espresso ve Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: bhr-teknoloji

13.179,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 13179.10
Nespresso F121 Lattissima One White Kahve Makinesi

Satıcı: benial

13.522,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 13522.04
Nespresso F121 One Lattissima White

Satıcı: BENİAL

13.804,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 13804.20
Nespresso F121 Lattissima One Kapsüllü Espresso ve Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: depogunleri

13.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 13899.10
Nespresso F121 One Lattissima White

Satıcı: BENİAL

14.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14148.00
Nespresso F121 Latissima One Süt Çözümlü Kahve Makinesi,Beyaz - Beyaz

Satıcı: Gizerler | 286 yorum

14.236,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 14236.98
Nespresso F121 Latissima One Süt Çözümlü Kahve Makinesi,Beyaz - Beyaz

Satıcı: FF Grup | 286 yorum

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 14400.00
Nespresso F121 One Lattissima White

Satıcı: depogunleri

14.621,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14621.70
Nespresso F121 Lattissima One Black Kahve Makinesi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

14.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 14699.99
Nespresso F121 Latissima One Süt Çözümlü Espresso Kahve Makinesi,Siyah

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 14999.00
Nespresso F121 Lattissima One Süt Çözümlü Kahve Makinesi, Beyaz

Satıcı: Depogünleri

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 14999.00
Nespresso F121 Latissima One Süt Çözümlü Kahve Makinesi Beyaz Beyaz

Satıcı: Depogunleri

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 14999.00
Nespresso F121 Latissima One Süt Çözümlü Kahve Makinesi Siyah Siyah

Satıcı: Depogunleri

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 14999.00
F121 White Lattissima One Kapsüllü Espresso Kahve Makinesi 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 15009
F121 Black Lattissima Kapsüllü Kahve Makinesi 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 15009
Nespresso Lattissima One F121 Kapsüllü Kahve Makinesi Beyaz 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

18 15999.00
Nespresso F121 Latissima One Siyah Süt Çözümlü Kahve Makinesi 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

19 15999.00
Nespresso F121 One Lattissima White Kapsül Kahve Makinesi 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 15999.00
Nespresso F121 One Lattissima Siyah Kapsül Kahve Makinesi 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 15999.00

Nespresso F121 Lattissima One Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Nespresso F121 Lattissima One Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Yok
• Su Filtre Sistemi Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Dijital Kontrol Paneli Eko Mod Kireç Temizleme Kompakt Tasarım

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Kablo Saklama Var
• Ağırlık 4.2 kg

Nespresso F121 Lattissima One Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.