Cihaz Tipi:
Güç:
1500 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1.8 litre

Philips 3300 Serisi LatteGo EP3343/50 Kahve Makinesi Fiyatları

Philips Serisi 3300 Tam Otomatik Espresso Makinesi LatteGo Süt Sistemi ile, 6 Kahve Çeşidi, SilentBrew Teknolojisi, AquaClean Filtre – Beyaz & Parlak Siyah (EP3343/50)

Satıcı: Amazon.com.tr

17.196,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 17206.24
Philips Lattego EP3343/50 Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi beyaz

Satıcı: FFTEKNOLOJİ

17.728,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 17728.24
Philips LatteGo EP3343/50 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

17.888,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 17888.25
Philips LatteGo EP3343/50 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği

Satıcı: RNG TEKNOLOJİ

17.947,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 17947.60
Philips Lattego EP3343/50 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği - Bej

Satıcı: Hepsiburada | 60 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 17999.00
Philips Lattego EP3343/50 Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi beyaz

Satıcı: Western-Pacific

18.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 18219.00
Philips Lattego EP3343/50 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği - Bej

Satıcı: MN&DD Store | 60 yorum

18.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 18359.10
Philips Lattego Ep3343/50 Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği

Satıcı: SmartHanem

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18499.00
Phılıps Lattego Ep3343/50 Tam Otomatik Kahve Ve Espresso Makinesi, 5 Çeşit Kahve Seçeneği

Satıcı: BENİAL

18.625,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 18625.20
3300 Serisi LatteGo EP3343/50 Tam Otomatik Espresso Makinesi 20.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 20049

Philips 3300 Serisi LatteGo EP3343/50 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips 3300 Serisi LatteGo EP3343/50 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 275 gr
• Su Filtre Sistemi Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler AquaClean Filtre Aroma Ayarı Aroma Koruma Dokunmatik Kontrol Paneli Eko Mod Gösterge Ekranı Hızlı Demleme Kahve Sertlik Ayarı Kişiselleştirme Özelliği Kolay Temizleme LatteCrema Sistem Öğütme Ayarı Seramik Kahve Öğütücü Sıcaklık Ayarı Su Filtresi Su Sertliğini Belirlemek İçin Test Şeritleri

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 8 kg

Philips 3300 Serisi LatteGo EP3343/50 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.