Raks Forte Kahve Makinesi

Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1.2 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Raks Forte Kahve Makinesi Fiyatları

Raks Este/Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: HIZLIKAPINDA | 15 yorum

1.132,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1132.45
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: DE-KA

1.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1155.00
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: HIZLIKAPINDA

1.170,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1170.22
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi kirmizi

Satıcı: hizlikapinda

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1189.00
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Eksik Sepeti

1.239,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1239.92
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: Eksik Sepeti

1.254,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1254.00
Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: 1d3k

1.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1335.00
Raks Forte Kırmızı Filtre Kahve Makinesi 1,2 lt Kapasite ve Cam Hazne ile Pratik Kullanım

Satıcı: e-koz | 52 yorum

1.354,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1354.50
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi kirmizi

Satıcı: 1d3k

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1400.00
Raks Forte Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: EKSİK SEPETİ

1.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 1409.00
Raks Forte 1000 W Otomatik Filtre Kahve Makinesi cam hazne 12 Fincan

Satıcı: Eksik Sepeti

1.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 1409.00

Raks Forte Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Raks Forte Kahve Makinesi Temel Özellikleri

Güç:
1000 W
1.2 litre
Var

Raks Forte Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Kahve Öğütücü Yok
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Filtre Kağıdı İle Kullanım Işıklı Açma/Kapama Tuşu Sıcak Su Fonksiyonu Temperli Cam Karaf Üst Kapak

TASARIM

Raks Forte Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.