Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
1.25 litre
Kablosuz Kullanım:
Var
Cam Hazne:
Var

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Filtre Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: bulutlarteknoloji

2.787,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 2787.57
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi

Satıcı: YeniseY

3.520,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3520.34
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi

Satıcı: Yenisey | 3 yorum

3.701,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3701.01
RUSSELL HOBBS 27010-56 Filtre Kahve Makinesi

Satıcı: YeniseY

3.740,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3740.51
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Filtre Kahve Makinesi beyaz

Satıcı: YeniseY

3.982,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3982.96
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi

Satıcı: MAGNUM | 3 yorum

4.569,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4569.91
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

5.301,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5301.20
Russell Hobbs 27010-56 Kahve Makinesi Yarı Otomatik Kahve Makinesi 1,25 L

Satıcı: Toy Fox

6.194,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 6194.31
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

6.789,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6789.03
Russell Hobbs 27010-56 Kahve Makinesi Yarı Otomatik Kahve Makinesi 1,25 L

Satıcı: Toy Fox

7.822,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 7822.99

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi Ürün Ailesi

Russell Hobbs 27011-56 Honeycomb Siyah Kahve Makinesi Siyah 2.555,20 TL
Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Beyaz Kahve Makinesi Beyaz 2.787,57 TL

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi (Beyaz) Temel Özellikleri

Güç:
1000 W
1.25 litre
Var

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi (Beyaz) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Süt Köpürtücü Yok
• Kahve Öğütücü Yok
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Duş Başlığı Teknolojisi Ölçü Kaşığı Zamanlayıcı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Cam Hazne Var
• Kablosuz Kullanım Var

Russell Hobbs 27010-56 Honeycomb Kahve Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.