Cihaz Tipi:
Güç:
1500 W
Su Kapasitesi:
1.7 litre

Siemens TE651209RW Kahve Makinesi Fiyatları

Siemens Eq6 Plus S100 TE651209RW Tam Otomatik Espresso Makinesi gri-siyah

Satıcı: cfcon-line

23.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 23950.00
Siemens Te651209rw Tam Otomatik Kahve Makinesi Eq6 Plus S100 Elmas Titanyum Metalik, Çıkarılabilir Su Tankı

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

24.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 24030.00
Siemens Eq6 Plus S100 TE651209RW Tam Otomatik Espresso Makinesi gri-siyah

Satıcı: beyazesyashowroom

24.249,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 24249.99
Siemens EQ6 Plus S100 TE651209RW Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: BABAOĞLU DTM

24.728,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 24728.88
Siemens SİEMENS TE651209RW Tam Otomatik Kahve Makinesi EQ6 plus s100 Elmas titanyum metalik

Satıcı: ARALLAR DAYANIKLI TÜKETİM | 17 yorum

25.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 25199.10
Siemens SİEMENS TE651209RW Tam Otomatik Kahve Makinesi EQ6 plus s100 Elmas titanyum metalik

Satıcı: btasiemens | 17 yorum

25.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 25650.00
Siemens Eq6 Plus S100 Te651209rw Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: Gama Ev Aletleri

27.918,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 27918.40
Siemens EQ6 Plus S100 TE651209RW Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: GÖKMEN

29.729,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 29729.04
Siemens TE651209RW Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinası

Satıcı: TEGS

32.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 32700.00
Siemens TE651209RW Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinası

Satıcı: ÇEMPAŞ EV YAŞAM GEREÇLERİ

32.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 32939.00
EQ6 Plus S100 TE651209RW Tam Otomatik Espresso Makinesi 38.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 38198

Siemens TE651209RW Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens TE651209RW Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Aşırı Isınma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 300 gr
• Su Filtre Sistemi Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Otomatik Temizleme Aroma Ayarı Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Demleme Ünitesi Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli Güvenlik Kilidi Hızlı Demleme Kireç Temizleme LCD Ekran Öğütme Ayarı Ölçü Kaşığı Otomatik Durulama Seramik Kahve Öğütücü Su Sertlik Ayarı Süt Haznesi

TASARIM

Siemens TE651209RW Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.