Cihaz Tipi:
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Var

Simfer SK-5702 Kahve Makinesi Fiyatları

SİMFER KIRMIZI DAMAK KAHVE MAKİNESİ SK-5702

Satıcı: 1d3k

1.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 1188.00
Simfer Rosegold Damak Kahve Makinesi Sk-5701

Satıcı: 1d3k

1.214,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1214.90
Simfer Kırmızı Damak Kahve Makinesi Sk-5702

Satıcı: 1d3k

1.246,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1246.00
Simfer Kırmızı Damak Kahve Makinesi SK-5702

Satıcı: DE-KA

1.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1275.00
SİMFER ROSEGOLD DAMAK KAHVE MAKİNESİ SK-5701

Satıcı: 1d3k

1.319,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1319.12
Simfer Rosegold Damak Kahve Makinesi SK-5701

Satıcı: DE-KA

1.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 1372.00
Simfer Kırmızı Damak Kahve Makinesi SK-5702

Satıcı: DE-KA

1.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 1372.00
Simfer SİMFER ROSEGOLD DAMAK KAHVE MAKİNESİ SK-5701

Satıcı: DE-KA

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1450.00
Simfer Rosegold Damak Kahve Makinesi SK-5701

Satıcı: ANKASTREESHOP | 3 yorum

1.507,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1507.19
Simfer Kırmızı Damak Kahve Makinesi SK-5702

Satıcı: EFE FARUK AVM | 7 yorum

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2100.00
Simfer Otomatik Türk Kahve Makinesi Damak Tekli Kırmızı Sk-5702

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.141,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 2141.44
Simfer Otomatik Türk Kahve Makinesi Damak Tekli Rose Gold Sk-5701

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.141,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 2141.44

Simfer SK-5702 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Simfer SK-5702 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Gösterge Işıkları Kaymaz Taban Ölçü Kaşığı Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Simfer SK-5702 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.