Cihaz Tipi:
Güç:
1000 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
400 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Sinbo SCM-2967 Kahve Makinesi Fiyatları

Sinbo SCM-2967 Elektrikli Türk Kahve Makinesi 400 ml – Taşma Önleyici, Şık Tasarım

Satıcı: DoğanBazaar | 63 yorum

731,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 731.11
Sinbo SCM-2967 İnox Elektrikli Cezve – 6 Fincan Kapasiteli, Paslanmaz Gövdeli Türk Kahve Makinesi

Satıcı: DoganBazaarTR

687,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 697.27
Sinbo Scm-2967 İnox Elektrikli Cezve

Satıcı: DoğanBazaar

725,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 725.60
Sinbo SCM-2967 İNOX Elektrikli Cezve

Satıcı: DoğanBazaar

746,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 746.11
Sinbo Scm-2967 Inox Elektrikli Cezve Inox

Satıcı: Akıllıelma

748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 748.00
Sinbo SCM-2967 Inox Elektrikli Cezve - Gri

Satıcı: DoğanBazaar | 5 yorum

749,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 749.39
Sinbo SCM-2967 İNOX Elektrikli Cezve

Satıcı: doganbazaar

762,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 762.51
Sinbo SCM-2967 Kablosuz Inox Elektrikli Cezve

Satıcı: DoganBazaar

799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 799.90
Sinbo SCM-2967 Elektrikli Cezve inox

Satıcı: Doganbazaar | 318 yorum

819,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 819.90
Sinbo Scm-2967 Inox Elektrikli Cezve

Satıcı: DOGANBAZAAR

819,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 819.90
Sinbo SCM-2967 Kablosuz Inox Elektrikli Cezve

Satıcı: Wunderbar

819,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 819.99
Sinbo Scm-2967 Inox Elektrikli Cezve

Satıcı: Hepsibende

824,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 824.51
Sinbo STM-5845 ve SCM-2967 Çelik Set – 360° Dönebilen Kablosuz Çay Makinesi ve Türk Kahvesi Cezvesi, Dayanıklı Paslanmaz Çelik

Satıcı: DoganBazaarTR

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 2109
Sinbo SCM-2967 Elektrikli Cezve inox

Satıcı: shoppandgo

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 849.00

Sinbo SCM-2967 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SCM-2967 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Aşırı Isınma Emniyeti Var
• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kablosuz Kullanım Var
• 360° Döner Taban Var

Sinbo SCM-2967 Kahve Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Kahve Makinaları

Sinbo SCM-2967 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.