Cihaz Tipi:
Güç:
700 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
400 ml
Kablosuz Kullanım:
Yok

Sinbo SCM 2969 Kahve Makinesi Fiyatları

Sinbo Scm-2969 Elektrikli Cezve

Satıcı: DE MONDANES ELEKTRONİK

328,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 328.30
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve

Satıcı: Wunderbar

349,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 349.62
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve Türk Kahvesi Makinesi Krem

Satıcı: DEKORASYONMARKETİM | 759 yorum

401,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 401.25
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve Türk Kahvesi Makinesi Krem

Satıcı: DEMİRTAŞ ZÜCCACİYE | 759 yorum

407,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 407.00
Sinbo SCM-2969 Türk Kahve Makinesi – Elektrikli Cezve, 5 Fincan Kapasite, 400 ml Su Kapasitesi,Tabanı Paslanmaz Çelik, 700W, Krem

Satıcı: DoganBazaarTR

409,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 419
Sinbo Scm-2969 Elektrikli Krem Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: Buluttabul

417,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 417.57
Sinbo Scm-2969 Elektrikli Krem Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: By-Pro Bilişim

439,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 439.12
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve

Satıcı: BULUTTABUL

440,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 440.10
Sinbo Scm-2969 Plastik Elektrikli Kahve Makinesi Cezve-Krem

Satıcı: TEKTAVA

440,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 440.60
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve Türk Kahvesi Makinesi krem

Satıcı: by-pro

449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 449.10
SİNBO SCM-2969 ELEKTRİKLİ CEZVE

Satıcı: BULUTTABUL

456,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 456.95
Sinbo SCM-2969 Elektrikli Cezve Türk Kahvesi Makinesi krem

Satıcı: BuluttaBul

481,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 481.00
SİNBO SCM-2969 ELEKTRİKLİ CEZVE

Satıcı: By Pro

489,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 489.02
Sinbo SCM 2969 Elektrikli Cezve Kahve Makinesi Krem

Satıcı: Burak Züccaciye

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 549.00

Sinbo SCM 2969 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SCM 2969 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans

TASARIM

• Renk Seçenekleri Krem
• Kablosuz Kullanım Yok
• 360° Döner Taban Yok

Sinbo SCM 2969 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.