Cihaz Tipi:
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Var

Sinbo SCM 2985 Kahve Makinesi Fiyatları

SCM-2985 Kahve Makinesi - Cam - Krom

Satıcı: BİOPLANET

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1249.00
Sinbo KAHVE MAKİNESİ - CAM

Satıcı: BIQPLANET

1.180,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1180.42
Sinbo Otomatik Kahve Makinesi Türk Kahve Makinesi 4 Fincan Kapasiteli Cam Cezveli

Satıcı: EcoShop

1.193,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1193.47
Sinbo SCM-2985 KAHVE MAKİNESİ - CAM

Satıcı: Pandora Ticaret

1.292,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1292.62
Sinbo SCM-2985 Türk Kahve Makinesi - Rose Gold – Cam Cezveli, Taşma Önleyici Sensörlü

Satıcı: eco.shop | 3 yorum

1.294,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1294.00
Sinbo SCM-2985 Türk Kahve Makinesi silver

Satıcı: bioplanet

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 1299.00
Sinbo SCM-2985 Türk Kahve Makinesi silver

Satıcı: sinboresmimagazasi

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 1329.05
Sinbo SCM-2985 KAHVE MAKİNESİ - CAM

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

1.329,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1329.05
Sinbo Scm-2985 Kahve Makinesi Rose Gold

Satıcı: GOLD GLOBAL

2.245,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2245.30
Sinbo Scm-2985 Kahve Makinesi Silver

Satıcı: GOLD GLOBAL

2.245,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2245.30

Sinbo SCM 2985 Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Sinbo SCM 2985 Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Cam Cezve Dijital Gösterge Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Közde Pişirme Fonksiyonu Tek Tuşla Kontrol

TASARIM

Sinbo SCM 2985 Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.