Cihaz Tipi:
Güç:
600 W
Fincan Kapasitesi:
Kablosuz Kullanım:
Var

Stilevs BiKahve Kahve Makinesi Fiyatları

Stilevs Bikahve Otomatik Kahvesi Makinesi - Gümüş

Satıcı: JOOY

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1869.00
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Kırmızı

Satıcı: fersastore

1.947,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1947.00
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahvesi Makinesi - Sarı

Satıcı: JOOY | 789 yorum

1.957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1957.00
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: fersastore

1.991,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1991.30
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahve Makinesi gri-siyah

Satıcı: çeyizmağazası

2.012,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2012.40
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahve Makinesi rose-gold-siyah

Satıcı: çeyizmağazası

2.012,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2012.40
Stilevs Bikahve Kırmızı Kahve Makinesi

Satıcı: Fersastore

2.015,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2015.20
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Kırmızı

Satıcı: fersastore

2.051,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 2051.84
STİLEVS BİKAHVE OTOMATİK TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ

Satıcı: fersastore

2.198,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2198.40
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahvesi Makinesi - Sedefli Mavi

Satıcı: Serçe Home

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2300.00
Stilevs STİLEVS BİKAHVE OTOMATİK TÜRK KAHVESİ MAKİNASI-KIRMIZI

Satıcı: Atılım Avm

2.389,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 2389.65
Stilevs Bıkahve Otomatık Türk Kahvesı Makınesı Vişne Sih31156

Satıcı: OVA MAGAZALARI

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2499.00
Stilevs Bi Kahve Otomatik Türk Kahve Makinesi Rose

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 2500.00
Stilevs Bikahve Otomatik Türk Kahve Makinesi Bakır

Satıcı: Ravza Store

2.543,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 2543.20

Stilevs BiKahve Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Stilevs BiKahve Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Kahve Miktarı Çift Taraflı Dökme Ağzı Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Közde Pişirme Fonksiyonu LED Gösterge

TASARIM

Stilevs BiKahve Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.