Cihaz Tipi:
Güç:
550 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
330 ml
Kablosuz Kullanım:
Yok

Stilevs Sadem Kahve Makinesi Fiyatları

Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah - Kırmızı - Siyah

Satıcı: ucuzasatar | 42 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 849.00
Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah

Satıcı: Fersastore

871,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 871.20
Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah

Satıcı: fersastore

887,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 887.04
Stilevs Yeni Sadem Kahve Makinesi - Siyah-Bakır

Satıcı: İstereyon

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 899.00
Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah

Satıcı: fersastore

950,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 950.40
Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah

Satıcı: fersastore

964,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 964.70
Stilevs Sadem Kahve Makinesi - Kırmızı&Siyah - Kırmızı - Siyah

Satıcı: fersastore | 42 yorum

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 990.00
Stilevs Sadem Elektrikli Cezve

Satıcı: KAŞIK KEPÇE

1.062,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1062.00
Stilevs Sadem Türk Kahvesi Makinesi

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

1.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1225.00
Stilevs Sadem X Otomatik Türk Kahve Makinası beyaz

Satıcı: çeyizmağazası

1.809,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 1809.50
Stilevs Sadem X Inox Otomatik Türk Kahve Makinesi Siyah - Gümüş

Satıcı: Stilevs

2.559,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2559.83
Stilevs Sadem Türk Kahve Makinesi Pembe&Gri - Pembe - Gri

Satıcı: elektronikmarketimm

3.096,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 3096.95
Stilevs SIH31210 Sadem Otomatik Türk Kahve Makinası Siyah - Gümüş

Satıcı: Cook&Kitchen

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 5114.07

Stilevs Sadem Kahve Makinesi Fiyat Geçmişi

Stilevs Sadem Kahve Makinesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Su Bitme Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Diğer Özellikler Çift Taraflı Dökme Ağzı Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu

TASARIM

Stilevs Sadem Kahve Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.