Cihaz Tipi:
Güç:
400 W
Fincan Kapasitesi:
Su Kapasitesi:
250 ml
Kablosuz Kullanım:
Var

Torima 201 Kahve Makinesi (4 Fincan) Fiyatları

Torima Kahve Makinesi 201 Sesli Komut Türk Kahve Makinesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: Torima

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 1234.05
Torima 201 Sesli Komut Kahve Makinesi Türk Kahvesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: Andromeda Ticaret

1.495,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1495.12
Torima 201 Sesli Komut Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: andromedagalaxy

1.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 1499.99
Torima 201 Sesli Komut Kahve Makinesi Türk Kahvesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: Torima

1.820,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1830
Torima 201 Sesli Komut Kahve Makinesi Türk Kahvesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: Torima

1.920,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 1920.01
Torima 201 Sesli Komut Kahve Makinesi Türk Kahvesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: Torima

1.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1980.00
Torima 201 Sesli Komut Kahve Makinesi Türk Kahvesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli

Satıcı: TORİMA

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 2010
Torima Kahve Makinesi 201 Sesli Komut Türk Kahve Makinesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli - Siyah

Satıcı: Torima | 6 yorum

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2000.00
Torima 201 Sesli Komut Türk Kahve Makinesi siyah

Satıcı: TORİMA

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2000.00
Torima Kahve Makinesi 201 Sesli Komut Türk Kahve Makinesi 250ml 4 Fincan Kapasiteli - Siyah

Satıcı: Koza Teknomarket | 6 yorum

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3290.00

Torima 201 Kahve Makinesi (4 Fincan) Fiyat Geçmişi

Torima 201 Kahve Makinesi Ürün Ailesi

Torima 201 Kahve Makinesi 4 Fincan 1.234,05 TL
Torima 202 Double 2 Cezve Kahve Makinesi 8 Fincan Fiyat bulunamadı

Torima 201 Kahve Makinesi (4 Fincan) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Taşma Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Sesli İkaz Var
• Diğer Özellikler Ağır Pişirme Özelliği Çift Taraflı Dökme Ağzı Ergonomik El Yakmayan Tutma Sapı Gizli Rezistans Işıklı Açma/Kapama Tuşu LED Işık Uyarı Sistemi

TASARIM

Torima 201 Kahve Makinesi (4 Fincan) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.