Güç:
Hazne Sayısı:
1
Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Paslanmaz Çelik

Bosch TSM6A014R Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

Kırmızı Bosch TSM6A014R Kahve Değirmeni Paslanmaz Çelik Bıçak ile Barista Kalitesi

Satıcı: tunahangrup | 17 yorum

1.971,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1971.00
Kırmızı Bosch TSM6A014R Kahve Değirmeni Paslanmaz Çelik Bıçak ile Barista Kalitesi

Satıcı: Üzümler | 17 yorum

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1979.10
Bosch Tsm6A014R Kahve Değirmeni Ve Öğütücü Kırmızı

Satıcı: senalpazar

1.999,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1999.50
Bosch Tsm6a014r Kahve Değirmeni

Satıcı: evises

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2299.00
Bosch TSM6A014R Kahve Öğütücü

Satıcı: kapidakifirsat

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2299.00
Bosch TSM6A014R Kahve Öğütücü Kırmızı kirmizi

Satıcı: tozkoparanstore

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2339.10
Bosch TSM6A014R Kahve Öğütücü Kırmızı kirmizi

Satıcı: canpolmuhendislik

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2400.00
Bosch TSM6A014R kahve değirmeni

Satıcı: EvPlus - Bosch Yetkili Satıcısı

2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 2489
Bosch Tsm6A014R Kahve Öğütücü Kırmızı 2.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 2479.00
Bosch Tsm6a014r Kahve Değirmeni

Satıcı: HELVACIOGULLARI

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2500.00

Bosch TSM6A014R Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

Bosch TSM6A014R Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 180 W
• Hazne Kapasitesi 75 gr
• Çıkarılabilir Hazne Yok
• Hazne Sayısı 1
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Emniyet Sistemi Var
• Diğer Özellikler Paslanmaz Çelik Kap

TASARIM

• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Bosch TSM6A014R Kahve ve Baharat Öğütücü İle En Çok Karşılaştırılan Kahve ve Baharat Öğütücüler

Bosch TSM6A014R Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.