Güç:
Hazne Sayısı:
1
Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Plastik

CVS DN 1921 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

CVS DN 1921 Robusta Mokka Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Deve Yükü

711,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 711.55
Cvs Dn1921 Robusta Kahve Ve Baharat Öğütücü Beyaz

Satıcı: Deve Yükü

711,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 711.55
CVS DN 1921 Robusta Füme Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Deveyükü

757,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 757.93
Cvs Dn1921 Robusta Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

760,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 760.40
CVS DN 1921 Robusta Mor Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Alse Home

781,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 781.20
Cvs DN1921 Robusta Kahve ve Baharat Öğütücü - Kahverengi

Satıcı: fırsatsepetleri

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 999.00
Cvs Dn1921 Robusta Füme Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

1.063,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1063.60
Cvs DN1921 Robusta Füme Kahve ve Baharat Öğütücü

Satıcı: BakserLTD | 1 yorum

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1079.10
Cvs Dn1921 Robusta Füme Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Ergençler

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 1205
Cvs Dn1921 Robusta Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Ergençler

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 1205

CVS DN 1921 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

CVS DN 1921 Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 100 W
• Hazne Kapasitesi 85 gr
• Çıkarılabilir Hazne Var
• Hazne Sayısı 1
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Tek Tuş İle Çalıştırma Var
• Emniyet Sistemi Var
• Diğer Özellikler Darbeli Çalışma Konumu Kaymaz Ayaklar

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Kırmızı Mavi Pembe Siyah

CVS DN 1921 Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.