Güç:
Hazne Sayısı:
1
Hazne Kapasitesi:

Kiwi KSPG 4812 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

Kiwi Kspg 4812 Kahve Ve Baharat Öğütücüsü

Satıcı: Kuzey Pazarlama

719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 719.00
Kiwi Kspg-4812 Kahve ve Baharat Öğütücü – 50g Kapasiteli, Paslanmaz Çelik

Satıcı: Kuzey Pazarlama

747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 747.00
Kiwi Kspg-4812 Otomatik Kahve Ve Baharat Öğütücü Krem

Satıcı: Kuzey Pazarlama

824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 824.00
Kiwi 4812 Otomatik Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Kuzey Pazarlama

840,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 840.21
Kiwi KSPG-4812 Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü Seramik Malzeme ile Barista Kalitesinde Kullanım - Krem

Satıcı: Kuzeypazarlama | 2122 yorum

842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 842.00
Kiwi Kspg-4812 Otomatik Kahve Ve Baharat Öğütücü Krem Krem

Satıcı: kuzeypazarlama | 2 yorum

849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 849.90
Kiwi 4812 Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü Kırmızı

Satıcı: yagmuravm | 1 yorum

1.000,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1000.82
Kiwi 4812 Otomatik Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: Fırsatbizde

1.143,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1143.12
Kiwi 4812 Otomatik Kahve & Baharat Öğütücü Beyaz beyaz

Satıcı: novatecno

1.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1148.00
Kiwi 4812 Otomatik Kahve & Baharat Öğütücü Beyaz Beyaz 1.343,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 1353.1

Kiwi KSPG 4812 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

Kiwi KSPG 4812 Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 150 W
• Hazne Kapasitesi 50 gr
• Çıkarılabilir Hazne Yok
• Hazne Sayısı 1
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Tek Tuş İle Çalıştırma Var
• Emniyet Sistemi Var
• Diğer Özellikler Kablo Saklama Paslanmaz Çelik Kap

TASARIM

• Renk Seçenekleri Krem

Kiwi KSPG 4812 Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.