Güç:
Hazne Sayısı:
1
Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Krom

Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

Musullu MSL-1004 Baharat Kahve Öğütücü

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.462,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1462.04
Musullu MSL-1004 Kahve & Baharat Öğütücü Inox inox

Satıcı: maktr

1.492,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1492.14
Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü 200W İnox (Gri)

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

1.567,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1567.39
Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü 200W İnox

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1612.00
Musullu MSL-1004 Kahve & Baharat Öğütücü Inox inox

Satıcı: kuzeypazarlama | 15 yorum

1.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1615.00
Musullu Msl-1004 Kahve Öğütücü

Satıcı: COOK KİTCHEN

1.626,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1626.80
Musullu Baharat Ve Kahve Öğütücü 200w Inox (msl-1004)

Satıcı: Cook&Kitchen

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1699.00
Musullu Baharat Ve Kahve Öğütücü 200w Inox (msl-1004)

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.701,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 1701.69
Musullu Msl-1004 Kahve Ve Baharat Öğütücü 200W İnox

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1735.00
Musullu 200W Kahve ve Baharat Öğütücü İnox Zarif Krom Kaplama Dayanıklı Yapı ile Ergonomik Tasarım - Gri

Satıcı: MakTr | 84 yorum

1.762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1762.00
Musullu 200W Kahve ve Baharat Öğütücü İnox Zarif Krom Kaplama Dayanıklı Yapı ile Ergonomik Tasarım - Gri

Satıcı: Kuzeypazarlama | 84 yorum

1.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1765.00
Musullu MSL-1004 Baharat Kahve Öğütücü

Satıcı: Woomino

1.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 1995.00
Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü 200W İnox

Satıcı: Cook&Kitchen

3.440,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 3440.91

Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 200 W
• Hazne Kapasitesi 85 gr
• Çıkarılabilir Hazne Var
• Hazne Sayısı 1
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Tek Tuş İle Çalıştırma Var
• Diğer Özellikler Kablo Saklama Yıkanabilir Öğütme Hazneli

TASARIM

• Gövde Malzemesi Krom
• Renk Seçenekleri Inox

Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü İle En Çok Karşılaştırılan Kahve ve Baharat Öğütücüler

Musullu MSL-1004 Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.