Hazne Sayısı:
1
Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Plastik

Sinbo SCM 2980 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

Sinbo SCM-2980 Kahve ve Baharat Öğütücü, Sinbo Kahve Öğütücü, Baharat Öğütücü

Satıcı: kaytika

684,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 694.9
Sinbo Scm 2980 Elektrikli Kahve Öğütücü

Satıcı: kaytika

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 667.50
Sinbo SCM 2980 Elektrikli Kahve ve Baharat Öğütücü — Beyaz

Satıcı: BULUTTABUL

702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 702.00
Sinbo Scm-2980 Elektrikli Kahve Çekirdeği Baharat Öğütücü

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

712,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 712.71
Sinbo Scm-2980 Elektrikli Kahve Çekirdeği Baharat Öğütücü

Satıcı: Buluttabul

724,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 724.47
Sinbo Scm-2980 Elektrikli Kahve Ve Baharat Öğütücü Paslanmaz Çelik Malzeme İle Gri Renk

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

738,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 738.60
Sinbo SCM 2980 Elektrikli Kahve ve Baharat Öğütücü — Beyaz

Satıcı: OVA MAGAZALARI

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 789.00
Sinbo SCM-2980 Elektrikli Kahve ve Baharat Öğütücü Paslanmaz Çelik Malzeme ile Gri Renk

Satıcı: FF Grup | 25 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 799.00
Sinbo Kahve ve Baharat Öğütücü – 70 gr Kapasite, Paslanmaz Çelik Bıçaklı SCM-2980 - Krem

Satıcı: kaytika | 1 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 799.00
Sinbo Scm-2980 Kahve Baharat Öğütücü - Beyaz Beyaz

Satıcı: PekdemirSüpermarket

829,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 829.90
Sinbo Scm-2980 Kahve Baharat Öğütücü - Beyaz Beyaz

Satıcı: BuluttaBul

834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 834.00
Sinbo SCM 2980 Elektrikli Kahve Öğütücü 830,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 840.59
Sinbo Kahve ve Baharat Öğütücü-70 gr Kapasite, Paslanmaz Çelik Bıçaklı SCM-2980 (Beyaz)

Satıcı: Elektrotoptan

1.254,39 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 1264.39

Sinbo SCM 2980 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

Sinbo SCM 2980 Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hazne Kapasitesi 70 gr
• Çıkarılabilir Hazne Var
• Hazne Sayısı 1
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Tek Tuş İle Çalıştırma Var
• Emniyet Sistemi Var
• Diğer Özellikler Bas Öğüt Sistemi

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SCM 2980 Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.