Güç:
Hazne Sayısı:
2
Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Plastik

Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyatları

Sinbo Scm-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü Krom

Satıcı: FırsatDünyası

942,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 942.50
Sinbo Kahve Ve Baharat Öğütücü Krom Scm-2982

Satıcı: Fırsat Dünyası

947,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 947.15
Sinbo SCM-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü Krom

Satıcı: Fırsat Dünyası

949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 949.05
Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü Krom

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.044,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 1044.05
Sinbo Elektrikli Kahve ve Baharat Öğütücü - Paslanmaz Çelik, 200W Güçlü Motor, Güvenlik Sistemi, Türkiye Üretimi

Satıcı: Fırsat Dünyası | 112 yorum

1.061,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1061.10
Sinbo Scm-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü Krom

Satıcı: firsatdunyasii

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1079.00
Sinbo Scm-2982 Kahve & Baharat Öğütücü - Gold

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.093,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1093.80
Sinbo SCM-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü Krom

Satıcı: ucuz adres 07

1.132,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1132.80
Sinbo SCM-2982 Kahve & Baharat Öğütücü Beyaz- Krom Türkiye Menşeli Paslanmaz Çelik Malzeme ile Güçlü Performans - Gri

Satıcı: MGHOMEELEKTRONİK

1.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1147.50
Sinbo SCM-2982 Elektrikli Kahve ve Baharat Öğütücü – 200W Motor, 2 Hazneli (4 + 2 Bıçak), 100 gr Kapasiteli Paslanmaz Çelik Değirmen

Satıcı: DoganBazaarTR

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 1309
Sinbo Kahve Ve Baharat Öğütücü Gold Scm-2982

Satıcı: DoganBazaar

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1299.00
Sinbo SCM-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü

Satıcı: doganbazaar

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 1394.07
Sinbo SCM-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü (Siyah) 1.364,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1374.09
Sinbo Scm-2982 Kahve Ve Baharat Öğütücü Siyah

Satıcı: Doganbazaar

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 1449.00

Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü Fiyat Geçmişi

Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 200 W
• Hazne Kapasitesi 100 gr
• Çıkarılabilir Hazne Var
• Hazne Sayısı 2
• Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
• Tek Tuş İle Çalıştırma Var
• Emniyet Sistemi Var
• Diğer Özellikler Bas Öğüt Sistemi Kaymaz Ayaklar Paslanmaz Çelik Kap Şeffaf Kapak

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah

Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü İle En Çok Karşılaştırılan Kahve ve Baharat Öğütücüler

Sinbo SCM-2982 Kahve ve Baharat Öğütücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.