Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Aroma Yoğunluğu:
Yoğun Aroma
Ağırlık:
1 kg
Kafein:
Var
Asidite:
Ambalaj Tipi:

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 kg Fiyatları

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: paulocoffee

712,50 TL

(712,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 712.50
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 gr X 6 Paket

Satıcı: Coffeepaulo

3.330,00 TL

(555,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3330.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 2 Paket

Satıcı: Coffeepaulo

1.157,00 TL

(578,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1157.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 4 Paket

Satıcı: Coffeepaulo

2.315,00 TL

(578,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2315.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 gr X 8 Paket

Satıcı: Coffeepaulo

4.830,00 TL

(603,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4830.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 3 Paket

Satıcı: Coffeepaulo

1.840,00 TL

(613,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1840.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 3 x 1 KG

Satıcı: paulocoffee

1.900,00 TL

(633,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1900.00
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Satıcı: paulocoffee

1.410,75 TL

(705,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1410.75
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 12 Paket Çekirdek

Satıcı: E-GrossMarket

9.069,13 TL

(755,76 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 9069.13
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

4.608,73 TL

(768,12 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4608.73
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 4 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

3.098,13 TL

(774,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 3098.13
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 gr X 6 Paket

Satıcı: e-grossmarket

4.696,46 TL

(782,74 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 4696.46
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 3 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

2.354,73 TL

(784,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 2354.73
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 4 Paket

Satıcı: e-grossmarket

3.158,99 TL

(789,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 3158.99
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.581,23 TL

(790,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 1581.23
Banquet Medium Çekirdek Kahve 1Kg (Espresso Beans) (12 Li Set)

Satıcı: egrossmarket

9.604,90 TL

(800,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

16 9604.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 3 Paket

Satıcı: e-grossmarket

2.402,63 TL

(800,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

17 2402.63
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 2 Paket

Satıcı: e-grossmarket

1.614,59 TL

(807,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

18 1614.59
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 5 Paket

Satıcı: egrossmarket

4.041,90 TL

(808,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

19 4041.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 4 Paket

Satıcı: egrossmarket

3.252,90 TL

(813,23 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

20 3252.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 6 Paket

Satıcı: egrossmarket

4.881,90 TL

(813,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

21 4881.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 3 Paket

Satıcı: egrossmarket

2.466,90 TL

(822,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

22 2466.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 KG + Klips

Satıcı: E-GrossMarket

837,83 TL

(837,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

23 837.83
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

837,83 TL

(837,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

24 837.83
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 2 Paket

Satıcı: egrossmarket

1.679,90 TL

(839,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

25 1679.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 4 Paket

Satıcı: GURME STORE

3.524,40 TL

(881,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

26 3524.40
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr X 6 Paket

Satıcı: GURME STORE

5.286,60 TL

(881,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

27 5286.60
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 Gr

Satıcı: egrossmarket

895,90 TL

(895,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

28 895.90
Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 Kg + Klips Hediyeli

Satıcı: egrossmarket

895,90 TL

(895,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

29 895.90

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 kg Fiyat Geçmişi

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 kg Temel Özellikleri

Yoğun Aroma
1 kg
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

• Kafein Var
• Aroma Yoğunluğu Yoğun Aroma
• İçim/Kıvam Yoğun
• Gövde Dengeli
• Asidite Yumuşak

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.