Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Aroma Yoğunluğu:
Yoğun Aroma
Ağırlık:
52 gr
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Jacobs Espresso 10 Intenso 10 Kapsül Kahve Fiyatları

Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: jacobs | 17 yorum

202,93 TL

(20,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 202.93
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket | 107 yorum

1.440,53 TL

(14,41 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1440.53
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.440,53 TL

(14,41 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1440.53
Jacobs Espresso 10 Intenso Alüminyum Kapsül Kahve 5 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

767,13 TL

(15,34 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 767.13
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 5 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

767,13 TL

(15,34 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 767.13
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 x 10'lu

Satıcı: jacobs

1.539,93 TL

(15,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1539.93
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: e-grossmarket

786,95 TL

(15,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 786.95
Jacobs Espresso 10 Intenso Alüminyum Kapsül Kahve 3 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

498,33 TL

(16,61 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 498.33
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 5 x 10'lu

Satıcı: jacobs

839,93 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 839.93
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: e-grossmarket

512,72 TL

(17,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 512.72
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 3 x 10 Adet

Satıcı: jacobs

552,93 TL

(18,43 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 552.93
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: e-grossmarket

238,49 TL

(23,85 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 248.49
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: Jacobs

1.199,90 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1199.90
Jacobs Espresso 10 Intenso Kapsül Kahve 10 Kapsül

Satıcı: egrossmarket

252,90 TL

(25,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 252.90
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: Jacobs

789,90 TL

(26,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 789.90
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: HappyCenter

273,99 TL

(27,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

16 273.99
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 lu

Satıcı: Happy Center

273,99 TL

(27,40 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 283.99
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: Jacobs

289,90 TL

(28,99 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

18 299.9
Jacobs Espresso 10 Intenso Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 Kapsül

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

508,16 TL

(50,82 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

19 508.16
Jacobs Capsule Lungo 6 Classic Kapsül Kahve ve Jacobs Espresso 10 Intenso, Yüksek Yoğunluk, Güçlü ve Yoğun Espresso Kapsülleri, 10 Adet

Satıcı: Amazon.com.tr

528,75 TL

(52,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 sn önce

20 538.75

Jacobs Espresso 10 Intenso 10 Kapsül Kahve Fiyat Geçmişi

Jacobs Espresso 10 Intenso 10 Kapsül Kahve Temel Özellikleri

Yoğun Aroma
52 gr
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Jacobs Espresso 10 Intenso 10 Kapsül Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

• Kafein Var
• Aroma Yoğunluğu Yoğun Aroma
• İçim/Kıvam Güçlü
• Gövde Yoğun
• Tadım Notları Çeşni

Jacobs Espresso 10 Intenso 10 Kapsül Kahve Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.