Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Aroma Yoğunluğu:
Hafif Aroma
Ağırlık:
52 gr
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Jacobs Lungo 6 Classico 10 Kapsül Kahve Fiyatları

Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: e-grossmarket

238,49 TL

(23,85 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 248.49
Jacobs Lungo 6 Classico Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket | 17 yorum

1.440,53 TL

(14,41 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1440.53
Jacobs Lungo 6 Classico Alüminyum Kapsül Kahve 5 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

767,13 TL

(15,34 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 767.13
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: e-grossmarket

786,95 TL

(15,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 786.95
Jacobs Kapsül Kahve Tanışma Paketi 40'lı ( Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve )

Satıcı: e-grossmarket

649,34 TL

(16,23 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 649.34
Jacobs Lungo 6 Classico Alüminyum Kapsül Kahve 3 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

498,33 TL

(16,61 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 498.33
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: e-grossmarket

512,72 TL

(17,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 512.72
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: Jacobs

1.199,90 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1199.90
Jacobs Kapsül Kahve Tanışma Paketi 40'lı ( Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve )

Satıcı: Jacobs

999,90 TL

(25,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 999.90
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: Jacobs

789,90 TL

(26,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 789.90
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 lu

Satıcı: Happy Center

273,99 TL

(27,40 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 283.99
Jacobs Lungo 6 Kapsül Kahve 10’Lu 288,50 TL

(28,85 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 298.5
Jacobs Lungo 6 Classic Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: Jacobs

289,90 TL

(28,99 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 299.9

Jacobs Lungo 6 Classico 10 Kapsül Kahve Fiyat Geçmişi

Jacobs Lungo 6 Classico 10 Kapsül Kahve Temel Özellikleri

Hafif Aroma
52 gr
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Jacobs Lungo 6 Classico 10 Kapsül Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

• Kafein Var
• Aroma Yoğunluğu Hafif Aroma
• İçim/Kıvam Yumuşak
• Gövde Hafif
• Tadım Notları Çeşni

Jacobs Lungo 6 Classico 10 Kapsül Kahve Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.