Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Aroma Yoğunluğu:
Zengin Aroma
Ağırlık:
52 gr
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Jacobs Lungo 8 Intenso 10 Kapsül Kahve Fiyatları

Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: jacobs

202,93 TL

(20,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 202.93
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: e-grossmarket

786,95 TL

(15,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 786.95
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 5 x 10'lu

Satıcı: jacobs

839,93 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 839.93
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: e-grossmarket

512,72 TL

(17,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 512.72
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket Kapsül Kahve

Satıcı: jacobs

552,93 TL

(18,43 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 552.93
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: e-grossmarket

238,49 TL

(23,85 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 248.49
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 5 Paket

Satıcı: Jacobs

1.199,90 TL

(24,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1199.90
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet X 3 Paket

Satıcı: Jacobs

789,90 TL

(26,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 789.90
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: Happy Center

274,99 TL

(27,50 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 284.99
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve 10 Adet

Satıcı: Jacobs

289,90 TL

(28,99 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 299.9
Jacobs Lungo Intenso 8 Kapsül Kahve 10 Kapsül x 2 Adet 2.%50 İndirimli !

Satıcı: e-grossmarket

376,10 TL

(37,61 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 376.10
Jacobs Lungo 8 Intenso Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 Kapsül

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

508,16 TL

(50,82 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 508.16

Jacobs Lungo 8 Intenso 10 Kapsül Kahve Fiyat Geçmişi

Jacobs Lungo 8 Intenso 10 Kapsül Kahve Temel Özellikleri

Zengin Aroma
52 gr
Var
Alüminyum/Metal

Jacobs Lungo 8 Intenso 10 Kapsül Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

• Kafein Var
• Aroma Yoğunluğu Zengin Aroma
• İçim/Kıvam Dolgun
• Gövde Zengin

Jacobs Lungo 8 Intenso 10 Kapsül Kahve Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.