Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Ağırlık:
1 kg
Menşei:
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg (Orta Kavrulmuş) Fiyatları

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

718,10 TL

(718,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 718.10
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 3 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.994,90 TL

(664,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1994.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi 3 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.994,90 TL

(664,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1994.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 2 x 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

1.341,30 TL

(670,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1341.30
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1Kg X 3 Adet

Satıcı: egrossmarket

2.050,90 TL

(683,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2050.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1Kg X 3 Adet

Satıcı: egrossmarket

2.050,90 TL

(683,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2050.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1Kg X 2 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.401,90 TL

(700,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1401.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1Kg

Satıcı: egrossmarket

755,90 TL

(755,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 755.90
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi Çekirdek 1 KG

Satıcı: KahveDunyasi | 62 yorum

760,00 TL

(760,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 760.00
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Türk Kahvesi %100 Arabica 1kg

Satıcı: PukkaTicaret

877,10 TL

(877,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 877.10
Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi Çekirdek, 1kg (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

1.361,80 TL

(1.361,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 1371.8

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg (Orta Kavrulmuş) Fiyat Geçmişi

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg Ürün Ailesi

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg Kahve Orta Kavrulmuş 718,10 TL(664,97 TL/kg)
Kahve Dünyası Çok Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg Kahve Koyu Kavrulmuş 724,58 TL(655,60 TL/kg)

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg (Orta Kavrulmuş) Temel Özellikleri

1 kg
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg (Orta Kavrulmuş) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg (Orta Kavrulmuş) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.