Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Ağırlık:
1 kg
Menşei:
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Fiyatları

Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg

Satıcı: Alazzo

638,00 TL

(638,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 638.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg 2'li

Satıcı: Coffeepaulo

1.185,00 TL

(592,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1185.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Satıcı: yediiklim

1.299,40 TL

(649,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 1299.40
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: yediiklim

4.005,00 TL

(667,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 4005.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: paulocoffee

4.020,00 TL

(670,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 4020.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: yediiklim | 1440 yorum

756,50 TL

(756,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 756.50
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg 2'li

Satıcı: Coffegross

1.800,00 TL

(900,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 1800.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: nelervarneleryok

9.791,00 TL

(1.631,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 9791.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Satıcı: nelervarneleryok

3.380,00 TL

(1.690,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3380.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: coffeemass

10.500,00 TL

(1.750,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 10500.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: nelervarneleryok

1.770,00 TL

(1.770,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 1770.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 2 x 1 KG

Satıcı: coffeemass

3.650,00 TL

(1.825,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 3650.00
Lavazza Crema E Aroma Orta Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: coffeemass

1.850,00 TL

(1.850,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 1850.00

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Fiyat Geçmişi

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Temel Özellikleri

1 kg
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.